KONTAKT
Turystyka - Noclegi Turystyka - Gastronomia Turystyka - Atrakcje turystyczne Wyspa Sobieszewska - Mapa wyspy Polecamy - Galeria zdjęć Wyspa Sobieszewska - Komunikacja
Artykuły z działu
REKLAMA
Kup mapę wyspy

Przed przyjazdem na Wyspę Sobieszewską warto zaopatrzyć się w jej mapę!

Mapa Wyspa SobieszewskaProponujemy Państwu nabycie najnowszej mapy turystycznej naszej Wyspy, tak aby mogli Państwo zapoznać się z atrakcjami, jakie oferuje Wyspa Sobieszewska.

Mapa "Mierzeja Wiślana i Wyspa Sobieszewska" jest mapą turystyczną o dużej skali (1:30 000). Z dokładnością zaznaczono na niej wszystkie obiekty noclegowe i gastronomiczne oraz instytucje na Wyspie. Naniesiono także ważniejsze atrakcje, szlaki turystyczne (piesze i rowerowe), granice rezerwatów i kąpieliska strzeżone. Centrum Sobieszewa oraz Świbna zostało pokazane w powiększeniu na osobnych fragmentach. Mapa zawiera również całą Mierzeję Wiślaną od Mikoszewa po Piaski. Wydawnictwo: Eko-Kapio. Rok wydania: 2013.

Cena mapy wynosi 23 zł wraz z kosztami przesyłki. Do mapy dołączamy bezpłatnie folder turystyczny o Wyspie Sobieszewskiej. Przesyłkę wysyłamy pocztą za pobraniem. Płatność (23 zł) następuje więc dopiero przy odbiorze paczki na poczcie lub u listonosza.

Zamówienia przyjmujemy na adres: sobieszewska@wyspa.pl 
Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 3 dni.

Fragment oferowanej mapy Wyspa Sobieszewska:

Mapa Wyspa Sobieszewska

Dodatkowa informacja:
Informujemy, że nakład wcześniej oferowanej mapy (niebieska okładka) wyczerpał się i mapa ta została wycofana ze sprzedaży.


BG

Copyright © 2000-2018 by Bartosz Gast & Maciej Kifner. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine aplikacji: Dobis.pl       Design: Siter.pl 

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Patronat nad serwisem    Hotel Bartan Sobieszewo